ГоловнаДешева квартира – настільки вона вигідна?

Дешева квартира – настільки вона вигідна?

Покупка нерухомості у Львові – захід далеко не найдешевший. Але часто вкладення в таку купівлю можуть стати набагато більшими, ніж ви розраховували, якщо ви не врахували при купівлі квартири деякі фактори.

Звичайно, кожному з нас хочеться, щоб квартира, яку ви купуєте, була як можна більш дешевою. При цьому варто враховувати, що ціни на ринку нерухомості в певному місті складалися роками, і вартість аналогічних квартир в одному і тому ж регіоні може змінюватись, але зовсім трохи. Так що якщо ви знайшли квартиру, вартість якої дуже відрізняється від пропонованих раніше в меншу сторону – не поспішайте радіти. Причина такої приємної ціни може вам зовсім не сподобається.

Оглядаючи таку квартиру, зверніть увагу на її стан – часто низька ціна може бути обумовлена тим, що квартира дуже давно не ремонтувалася. У цьому випадку заміна сантехніки, купівля ламінату, фарби і шпалер, ремонт стель, заміна дверей і вікон може не тільки начисто стерти всю вигоду від такого придбання, але і обернутися ще більшими витратами.

Також надто низька вартість квартири може свідчити про те, що угода не дуже «чиста». До речі, за даними ріелторських агентств, останнім часом почастішали випадки шахрайства на ринку нерухомості, коли продаються квартири, в яких прописані члени сім'ї, які в даний час знаходяться в місцях позбавлення волі або на лікування в спеціалізованій клініці. Нерідко продаються і квартири, які не є власністю людей, що укладають угоду. Звичайно, при покупці будь-якої квартири необхідно ретельно перевіряти документи на право власності, але якщо ціна квартири надзвичайно низька, то така перевірка повинна бути особливо уважною. Тут виходом для вас може стати співпраця з гарним юристом, який зможе встановити чистоту угоди.Дешева квартира – настільки вона вигідна?