ГоловнаПро нас

Про нас

На нашому сайті представлені великі бази даних практично по всіх об'єктах, що входять у категорію нерухомості у Львові і області. Ми постаралися створити для Вас найбільш зручний інструмент, який допоможе у вирішенні таких завдань, як купівля та продаж нерухомості. За допомогою онлайн-форм Ви можете оперативно продати або купити квартиру, так і здати або зняти нерухомість. Розділ комерційної нерухомості також містить бази даних офісів, торгових та складських приміщень.

  • Повна відсутність плати за розміщення безкоштовного оголошення на дошці про нерухомість та інші сервіси. Ми не беремо жодної копійки грошей з користувачів ресурсу, навіть при піднятті повідомлення вверх сторінки. Погодьтеся, таким підходом може похвалитися далеко не кожен сайт відповідного профілю.

  • Можливість розмістити оголошення без реєстрації. Зареєструватися можуть лише ті, хто бажає отримати більш комфортні умови роботи і відкрити для себе доступ до додаткових опцій. Але сама процедура реєстрації не є обов'язковою.

  • Відсутність контекстної реклами і банерів. Отримуйте справжнє задоволення від користування чистим, акуратним сайтом!

  • Можливість завантаження логотипу компанії в тіло повідомлення, що особливо актуально для агентств, які розраховують підвищити впізнаваність власного бренду.

  • Широке охоплення цільової аудиторії, що включає в себе потенційних інвесторів, покупців і продавців нерухомого майна регіону. Кількість відвідувачів сайту постійно зростає, що робить рекламу на сайті максимально ефективною навіть за умови відсутності плати за розміщення повідомлень.